Aktualności

...

Podsumowanie ankiety dotyczącej stref zabaw na skwerze Szarych Szeregów.

2016-04-08 / Kielce, skwer Szarych Szergów

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem wyników ankiety dotyczącej koncepcji stworzenia stref zabaw na skwerze Szarych Szeregów.

zobacz


...

Zakończyły się konsultacje społeczne w sprawie projektu rozbudowy ul. Wojska Polskiego w Kielcach!

2016-04-07 / Kielce, ul. Wojska Polskiego

W dniu 6.04.2016 r. zakończyły się konsultacje społecznie w sprawie projektu rozbudowy ul. Wojska Polskiego w Kielcach na odcinku od Ronda Czwartaków do granicy miasta. Dziękujemy za wszystkie zgłoszone uwagi.

zobacz


...

Poznaj projekt Platformy Smart City!

2016-03-31 / Kielce, KPT

Zapraszamy do zapoznania się z projektem Platformy Smart City realizowanym przez Urząd Miasta Kielce. dziś o godzinie 14.00 w Kieleckim Parku Technologicznym w Sali Dolina Krzemowa odbędzie się spotkanie, podczas którego będzie można zapoznać się w praktyce z obecnie funkcjonującymi rozwiązaniami w Urzędzie Miasta Kielce związanymi z partycypacją społeczną oraz udostępnianiem informacji przestrzennej.

zobacz


...

Strefy zabaw na skwerze Szarych Szeregów!

2016-03-26 / Kielce, skwer Szarych Szergów

Zakończyła się ankieta dotycząca koncepcji stworzenia stref zabaw na skwerze Szarych Szeregów. Już teraz możecie zapoznać się z jej wynikami. Zapraszamy!

zobacz


...

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

2016-03-25 / Kielce

zobacz


...

Raport z I etapu konsultacji społecznych dotyczący budowy parkingów wielopoziomowych

2016-03-24 / Kielce

Jest już dostępny Raport z I etapu konsultacji społecznych idei budowy parkingów wielopoziomowych na obrzeżach osiedli wielorodzinnych w Kielcach. Konsultacje odbyły się w dniach 18.01.2016 r. - 29.02.2016 r.
Prowadzone były na czterech równoległych płaszczyznach:
- siedem spotkań z mieszkańcami osiedli mieszkaniowych;
- przeprowadzona została ankieta internetowa na stronie "Idea Kielce" www.wypowiedzsie.kielce.eu;
- zbierano uwagi i wnioski nadsyłane pocztą, pocztą elektroniczną i składane osobiście;
- wykonane zostało badanie opinii publicznej na reprezentatywnej próbie N=1000 dorosłych osób;

zobacz


...

Spotkanie konsultacyjne i ankieta dot. projektu Platformy Smart City

2016-03-22 / Kielce, KPT, ul. Olszewskiego 6

W związku z projektem Platformy Smart City realizowanym przez Urząd Miasta Kielce zapraszamy na spotkanie konsultacyjne, które odbędzie się w dniu 31 marca 2016 r. o godzinie 14:00 w Kieleckim Parku Technologicznym w Sali Dolina Krzemowa . Zapraszamy wszystkich chętnych do zgłoszenia swojego udziału w spotkaniu!
Podczas spotkania będzie można zapoznać się w praktyce z obecnie funkcjonującymi rozwiązaniami w Urzędzie Miasta Kielce związanymi z partycypacją społeczną oraz udostępnianiem informacji przestrzennej.
W serwisie WYPOWIEDZ SIĘ! zamieszczamy ogólne informacje dotyczące Platformy Smart City oraz ankietę, dzięki której będziecie mogli wyrazić swoje oczekiwania wobec projektu.

zobacz


...

Konsultacje w sprawie inwestycji "Rozbudowa ul. Zagnańskiej
i ul. Witosa w Kielcach wraz
z połączeniem ul. Witosa
z ul. Radomską"!

2016-03-22 / Kielce, ul. Witosa, ul. Radomska

Miejski Zarząd Dróg w Kielcach ogłasza KONSULTACJE SPOŁECZNE dla inwestycji pn.: „Rozbudowa ul. Zagnańskiej i ul. Witosa w Kielcach wraz z połączeniem ul. Witosa z ul. Radomską”.
Przedsięwzięcie swym zakresem będzie obejmować:
- rozbudowę ul. Zagnańskiej na odcinku od ul. Jesionowej do ul. Witosa, rozbudowę całej ul. Witosa, budowę nowego połączenia ul. Witosa z ul. Radomską,
- rozbudowę ul. Szybowcowej od ul. Radomskiej do granicy miasta,
- rozbudowę ul. Zagnańskiej na odcinku od ul. Witosa do granicy miasta wraz z budową pętli autobusowej.
Konsultacje będą trwać w dniach 22.03.2016r. – 12.04.2016 r.
Materiały informacyjne zawierające opis i rysunki przedsięwzięcia są dostępne na stronie internetowej Miejskiego Zarządu Dróg w Kielcach (www.mzd.kielce.pl) oraz Urzędu Miasta Kielce na platformie „Idea Kielce – Konsultacje Społeczne” (www.konsultacje.kielce.eu). Materiały będą udostępnione także w siedzibie MZD, przy ul. Prendowskiej 7, w pokoju nr 3, w trakcie trwania konsultacji we wtorki, środy i czwartki w godzinach od 13 do 15.

zobacz


...

Konkurs na opracowanie koncepcji przestrzenno-funkcjonalnej i widokowej fragmentu terenu po wschodniej stronie Doliny Silnicy -„Park wodny” w Kielcach

2016-03-18 / Kielce, dolina Silnicy

Przedmiotem konkursu jest opracowanie koncepcji przestrzenno-funkcjonalnej, hydrologicznej i widokowej fragmentu terenu po wschodniej stronie doliny Silnicy wraz ze sposobem zagospodarowania fragmentu działki działek nr 188/1 i 188/6 (obręb 0010).

zobacz


...

Zapoznaj się z zadaniami zgłoszonymi do tegorocznej edycji Budżetu Obywatleskiego oraz mapą z ich lokalizacją.

2016-03-18 / Kielce

Na naszej stronie została opublikowana lista wszystkich zadań zgłoszonych w tym roku do Budżetu Obywatelskiego. Znajdziecie tam również mapę prezentującą ich lokalizację. Zapraszamy na stronę Budżetu Obywatelskiego!

zobaczUżywamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE