Aktualności

...

Którędy przez Kielce?

2016-05-09 / Kielce

W związku ze zmieniającymi się nieustanie potrzebami przewozowymi mieszkańców Kielc, Zarząd Transportu Miejskiego serdecznie zaprasza do udziału w ankiecie, w której istnieje możliwość przedstawienia własnej propozycji przebiegu każdej z 68 funkcjonujących linii komunikacji miejskiej. Zebrane informacje zostaną wykorzystane w pracach projektowych zmieniających obecny układ sieci komunikacyjnej z uwzględnieniem oczekiwań przewozowych pasażerów.

zobacz


...

Przystąpienie do sporządzenia MPZP „KIELCE ZACHÓD – OBSZAR V.11.2. JANÓW – ZALESIE II – ŁOPUSZNIAŃSKA” na obszarze miasta Kielce oraz prognozy oddziaływania na środowisko

2016-05-06 / Kielce

Prezydent Miasta Kielce zawiadamia o podjęciu Uchwały Nr LII/943/2013 Rady Miasta Kielce z dnia 07 listopada 2013 r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenu „KIELCE ZACHÓD – OBSZAR V.11.2. JANÓW – ZALESIE II – ŁOPUSZNIAŃSKA” na obszarze miasta Kielce oraz prognozy oddziaływania na środowisko. Plan obejmuje teren przylegający do zachodniej granicy Miasta Kielce z gminą Piekoszów (miejscowość Janów), położony po stronie południowej i północnej ulicy Łopuszniańskiej.

zobacz


...

Gmina Kielce - Gminą na 5!

2016-04-22 / Kielce

W piątek 22 kwietnia br. przedstawiciele Urzędu Miasta Kielce wzięli udział w Forum Gmin na 5!. Wydarzenie to jest organizowane corocznie przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie i ocenia dobre praktyki w obsłudze przedsiębiorców. W tym roku Kielce po raz pierwszy znalazły się w gronie laureatów konkursu, zajmując drugie miejsce po Toruniu. Wśród nagrodzonych gmin z terenu województwa świętokrzyskiego znalazło się także Skarżysko Kamienna.

zobacz


...

Zakończyły się konsultacje społeczne w sprawie projektu rozbudowy ul. Zagnańskiej i ul. Witosa w Kielcach wraz z połączeniem ul. Witosa z ul. Radomską!

2016-04-13 / Kielce, ul. Witosa, ul. Radomska

W dniu 12.04.2016 r. zakończyły się konsultacje społecznie w sprawie projektu rozbudowy ul. Zagnańskiej
i ul. Witosa w Kielcach wraz z połączeniem ul. Witosa z ul. Radomską. Dziękujemy za wszystkie zgłoszone uwagi.

zobacz


...

Podsumowanie ankiety dotyczącej stref zabaw na skwerze Szarych Szeregów.

2016-04-08 / Kielce, skwer Szarych Szergów

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem wyników ankiety dotyczącej koncepcji stworzenia stref zabaw na skwerze Szarych Szeregów.

zobacz


...

Zakończyły się konsultacje społeczne w sprawie projektu rozbudowy ul. Wojska Polskiego w Kielcach!

2016-04-07 / Kielce, ul. Wojska Polskiego

W dniu 6.04.2016 r. zakończyły się konsultacje społecznie w sprawie projektu rozbudowy ul. Wojska Polskiego w Kielcach na odcinku od Ronda Czwartaków do granicy miasta. Dziękujemy za wszystkie zgłoszone uwagi.

zobacz


...

Poznaj projekt Platformy Smart City!

2016-03-31 / Kielce, KPT

Zapraszamy do zapoznania się z projektem Platformy Smart City realizowanym przez Urząd Miasta Kielce. dziś o godzinie 14.00 w Kieleckim Parku Technologicznym w Sali Dolina Krzemowa odbędzie się spotkanie, podczas którego będzie można zapoznać się w praktyce z obecnie funkcjonującymi rozwiązaniami w Urzędzie Miasta Kielce związanymi z partycypacją społeczną oraz udostępnianiem informacji przestrzennej.

zobacz


...

Strefy zabaw na skwerze Szarych Szeregów!

2016-03-26 / Kielce, skwer Szarych Szergów

Zakończyła się ankieta dotycząca koncepcji stworzenia stref zabaw na skwerze Szarych Szeregów. Już teraz możecie zapoznać się z jej wynikami. Zapraszamy!

zobacz


...

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

2016-03-25 / Kielce

zobacz


...

Spotkanie konsultacyjne i ankieta dot. projektu Platformy Smart City

2016-03-22 / Kielce, KPT, ul. Olszewskiego 6

W związku z projektem Platformy Smart City realizowanym przez Urząd Miasta Kielce zapraszamy na spotkanie konsultacyjne, które odbędzie się w dniu 31 marca 2016 r. o godzinie 14:00 w Kieleckim Parku Technologicznym w Sali Dolina Krzemowa . Zapraszamy wszystkich chętnych do zgłoszenia swojego udziału w spotkaniu!
Podczas spotkania będzie można zapoznać się w praktyce z obecnie funkcjonującymi rozwiązaniami w Urzędzie Miasta Kielce związanymi z partycypacją społeczną oraz udostępnianiem informacji przestrzennej.
W serwisie WYPOWIEDZ SIĘ! zamieszczamy ogólne informacje dotyczące Platformy Smart City oraz ankietę, dzięki której będziecie mogli wyrazić swoje oczekiwania wobec projektu.

zobaczUżywamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE