Aktualności

...

JAK POWINIEN ZOSTAĆ ZAGOSPODAROWANY SKWER IM. IRENY SENDLEROWEJ PRZY UL. PADEREWSKIEGO - III ETAP?

2016-01-19 / Kielce

Rozpoczynamy trzeci (na pewno nie ostatni!) etap wspólnego projektowania i konsultacji społecznych rewitalizacji skweru im. Ireny Sendlerowej przy ulicy Paderewskiego w Kielcach.

zobacz


...

WYMYŚL HASŁO, ZGARNIJ KASĘ

2016-01-18 / Kielce

Weź udział w konkursie i wymyśl hasło promujące Kielce jako miasto - gospodarza turnieju UEFA EURO U-21.

zobacz


...

Gdzie parkingi wielopoziomowe? Za czy przeciw?

2016-01-17 / Kielce

Wypowiedz się na temat planów budowy dużych wielopoziomowych parkingów na obrzeżach wielorodzinnych osiedli mieszkaniowych. Koncepcja ta przedstawiona jest szczegółowo w folderze informacyjnym. Projekt nie będzie realizowany, o ile nie uzyska akceptacji samych mieszkańców. Konsultacje będą trwały do dnia 29 lutego.

zobacz


...

BUDŻET bardziej OBYWATELSKI? Zobacz wyniki!

2016-01-11 / Kielce

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami ankiety dotyczącej budżetu obywatelskiego.

zobacz


...

BUDŻET bardziej OBYWATELSKI

2015-12-10 / Kielce

Za nami już dwie edycje budżetu obywatelskiego, a zbliża się kolejna. Chcemy, by projekt stale się rozwijał i zmieniał zgodnie z Waszymi oczekiwaniami, dlatego zachęcamy Was do odpowiedzi na poniższe pytania, które pozwolą nam poznać Wasze zdanie w najważniejszych kwestiach dotyczących budżetu obywatelskiego.

zobacz


...

STARTUPujemy! Zobacz wyniki!

2015-12-10 / Kielce

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami ankiety dotyczącej barier w rozwoju startupów oraz możliwości wsparcia dla startupowców ze strony władz naszego miasta.

zobacz


...

STARTUPujemy!

2015-11-23 / Kielce

Zapraszamy przyszłych i obecnych startupowców do wzięcia udziału w ankiecie. Chcemy pobudzić społeczność startupową z naszego regionu do działania. Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi barier w rozwoju startupów oraz wskaż możliwości wsparcia ze strony władz Miasta. Odpowiedz na 8 pytań dotyczących środowiska startupowego i wpłyń na ożywienie przedsiębiorczości w naszym mieście.

zobacz


...

Program współpracy miasta Kielce z organizacjami pozarządowymi

2015-10-30 / Kielce

Zapraszamy organizacje pozarządowe do wzięcia udziału w konsultacjach projektu uchwały w sprawie uchwalenia Programu współpracy miasta Kielce z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami na rok 2016. Konsultacje trwają do 6 listopada 2015 r.

zobacz


...

Mobilność w Kielcach i satysfakcja pasażerów komunikacji

2015-10-29 / Kielce

W serwisie Wypowiedz się! nowe ankiety dotyczące komunikacji miejskiej i mobilności. Obie ankiety zostały umieszczone w serwisie aby rozszerzyć zakres prowadzonych obecnie przez Zarząd Transportu Miejskiego w Kielcach kompleksowych badań ruchu.

zobacz


...

Kielce wyróżnione w konkursie Lider Miejskich Innowacji na Konferencji "Miasto 2.0"

2015-10-20 / Kielce

Jury Konkursu Lider Miejskich Innowacji zdecydowało o przyznaniu wyróżnienia Urzędowi Miasta Kielce, który przedstawił narzędzia zintegrowanego zarządzania zadaniami miasta.

zobaczUżywamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE