IDEA KIELCE

plik foto id: 1407804839
plik foto id: 1407366318

Projekt "Urban Lab - Miasto dla Młodych" jest finansowany ze środków Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach PTFE 2021-2027 (79,71%) oraz budżetu państwa (20,29%). Całkowita wartość projektu to 4 000 000 zł.

Za nami pierwszy zjazd drugiej edycji Akademii Młodych Liderów!

plik foto id: 1407926154
Przez dwa dni w Urban Labie młode osoby z różnych środowisk rozwijały swoje kompetencje liderskie, społeczne i obywatelskie. Był to czas integracji, rozmów o przywództwie, odkrywania własnych mocnych stron oraz pracy nad pierwszymi pomysłami na inicjatywy społeczne.
W tegorocznej edycji uczestniczy grupa młodych osób - zarówno tych, które już angażują się społecznie, jak i tych, które dopiero rozpoczynają swoją drogę aktywności. Wspólnie tworzą grupę pełną różnych perspektyw, doświadczeń i pomysłów.
Podczas pierwszego weekendu uczestnicy pracowali pod hasłami „Liderstwo zaczyna się od siebie” oraz „Od pomysłu do działania”. Rozmawiali o roli młodych liderów, budowaniu zespołów, współpracy, odpowiedzialności i działaniu pod presją czasu.
Pierwszy zjazd poprowadził Damian Dec, któremu dziękujemy za inspirujące warsztaty, zaangażowanie oraz stworzenie przestrzeni do rozmowy, współpracy i rozwoju.
Akademia Młodych Liderów to przestrzeń rozwoju, współpracy i wzmacniania sprawczości młodych osób.
To także element działań związanych z kandydaturą Kielc do tytułu Europejskiej Stolicy Młodzieży 2029.
Dziękujemy uczestnikom za energię, otwartość i zaangażowanie. Przed nami kolejne moduły Akademii!