IDEA KIELCE

plik foto id: 1406000441

AKTUALNOŚCI

Ekran monitora z herbem kielc

--

Konferencja "ZOOM na Kielce"

Dziś rozpoczęła się konferencja podsumowująca projekt pn. "System monitorowania efektywności miasta inteligentnego w ramach audytu miejskiego"

--

Konsultacje społeczne projektu uchwały w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji

Konsultacje dotyczą propozycji granic i sposobów wyznaczenia obszarów zdegradowanych oraz obszaru rewitalizacji w Kielcach.

To pierwszy krok do powstania ważnego dla miasta dokumentu, jakim jest Gminny Program Rewitalizacji.

--

Konkurs Młodzi Naukowcy Kielce 2022 rozstrzygnięty

Konkurs "Młodzi Naukowcy Kielce 2022" rozstrzygnięty. Uczestnikom przyznano nagrody, wyróżnienia oraz nagrody organizatora.

--

Konkurs fotograficzny „Wiecz(trz)ne Kielce” przedłużony!

Termin na przesyłanie prac został przedłużony do 8 września. Konkurs odbywa się w ramach tegorocznej edycji Festiwalu Wiatru, który odbędzie się w dniach 16-25 września.

plakat konkursowy 2022

--

Konkurs Webskie Kielce. Datathon Idea Kielce 2022 rozstrzygnięty

Znamy już wyniki konkursu "Webskie Kielce. Datathon Idea Kielce 2022". Uczestnikom przyznano trzy nagrody oraz nagrodę publiczności.

--

Trwa konkurs fotograficzny „Wiecz(trz)ne Kielce”

Dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym. To jedna z propozycji programowych tegorocznej edycji Festiwalu Wiatru, który odbędzie się w dniach 16-25 września.

plakat konkursowy 2022

--

Głosuj na najlepszą pracę Datathon Idea Kielce 2022

Od 12 do 21 sierpnia 2022 r. można zagłosować na najlepszą pracę konkursową "Webskie Kielce. Datathon Idea Kielce 2022". Zespół, który zgromadzi najwięcej głosów otrzyma Nagrodę Publiczności w wysokości 5000 zł. Zapraszamy do głosowania!

Widok skrzyżowania al. Solidarności i okolic ul. Świerczyńskiej z lotu ptaka

--

Konsultacje społeczne inwestycji „Rozwój terenów inwestycyjnych - rozbudowa układu komunikacyjnego w rejonie al. Solidarności w Kielcach”

Przedmiotem konsultacji jest wstępna koncepcja projektowa rozbudowy układu komunikacyjnego obszaru po północnej stronie drogi ekspresowej S74 i wschodniej stronie alei Solidarności – drogi krajowej nr 73.

Postaci wspinające się po drabinie, by sięgnąć po puchar

--

Webskie Kielce. Datathon Idea Kielce 2022

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w drugiej edycji Konkursu „Webskie Kielce. Datathon Idea Kielce 2022”.

Poszukaj informacji, narysuj wykres, opowiedz o mieście. Konkurs poświęcony jest korzystaniu z miejskich danych przestrzennych.

Nagroda główna w wysokości 5 000 zł.

 

--

„Młodzi Naukowcy – Kielce 2022”. Ruszyła trzecia edycja konkursu na najlepsze prace dyplomowe

Ciekawa i odkrywcza praca dyplomowa może być nie tylko udanym zakończeniem wyższego etapu edukacji czy przepustką na kolejny jego stopień. Najlepsze ze zgłoszonych prac mają szansę na zdobycie nagrody oraz mogą przyczynić się do rozwoju i promocji Miasta Kielce.