IDEA KIELCE

plik foto id: 1406000441
plik foto id: 1406292689

LISTA RZEMIEŚLNIKÓW

"BORAMOT" Rafał Mucharski

ADRES: ul. Petyhorska 14, 25-125 Kielce

Telefon: 502057347

Mechanika pojazdowa

Kategoria: Mechanicy

Aga Raczyńska Fotografia

ADRES: Miasto Kielce

Telefon: 796247234

Witaj! Mam na imię Aga i jestem fotografem rodzinnym :) Pierwsza była pasja, która nabrała w moim życiu tak wielkiego znaczenia, że stała się pracą, satysfakcjonującą, ukochaną. Kocham reportaże- od okolicznościowych, jak chrzty, urodziny, 18-tki, aż do ślubów, gdzie najmocniej rozwijam reportażowe skrzydła. Jestem również fotografem lifestyle'owym, gdzie zwykłą codzienność Twojej rodziny zapisuję w najpiękniejszych kadrach, czy to domowych, czy plenerowych. Okres ciąży, pojawienie się w domu maluszka, rodzinne chwile z dzieciakami? A może rodzinna sesja plenerowa? Jak piękne potrafią być takie momenty możesz zobaczyć na mojej stronie internetowej, gdzie gorąco Cię zapraszam :) Jeśli więc szukasz mocno emocjonalnego, pięknego spojrzenia, oryginalnych i wyjątkowych kadrów to właśnie znalazłeś/aś- mnie :)

Kategoria: Fotografowie

Aneta Moskwa-Raczyńska Salon Fryzjerski "NOWA"

ADRES: ul. Stanisława Wyspiańskiego 1C, 25-409 Kielce

Telefon: 573074459

Usługi fryzjerskie damsko-męskie

Kategoria: Fryzjerzy

ANTYK-ART Konserwacja Mebli Stylowych

ADRES: ul. Prosta 6A, 25-366 Kielce

Telefon: 504749558

Od 1979 r. pracowałem w P.P. Pracowni Konserwacji Zabytków w Kielcach. Pracowałem w zespołach realizujących prace konserwatorskie: - konserwacja i rekonstrukcja prospektu organowego z Sulejowa; - konserwacja i rekonstrukcja kamieniarki okiennej w ratuszu w Piotrkowie Trybunalskim; - konserwacja i rekonstrukcja dekoracji malarskiej i architektonicznej wnętrz i elewacji Pałacu Biskupów w Kielcach (kamieniarka okienna i portalowa, rekonstrukcja sgraffita, konserwacja malowideł ściennych, belek stropowych, rekonstrukcja i konserwacja gzymsów); - konserwacja renesansowej skrzyni z Zamku Królewskiego w Warszawie; - konserwacja sztukaterii oraz jaspisowych i marmurowych ścian w "Neue Kammern" w Poczdamie; - prace badawcze na obecność polichromii w zespole pałacowym Cytadela w Algierze; - rekonstrukcja wystroju sztukatorskiego dawnego Pałacu Brandta w Orońsku; - prace konserwatorskie (sztukaterie, nastaba pieca, wystrój saloniku w dawnym Pałacyku Zielińskiego w Kielcach); - konserwacja i rekonstrukcja kamiennych portali elewacji frontowej dawnego kościoła Św. Piotra w Rydze (wykonanie rekonstrukcji rzeźby niszowej "Pokuta"); - prace montażowe oraz wykończeniowe w Zamku Królewskim w Warszawie ("Sala Rycerska"); Od 1988 roku prace konserwatorskie w Muzeum Wsi Kieleckiej w Tokarni. Od 1990 roku wraz z żoną prowadzimy Pracownię Konserwacji Mebli Stylowych - mebli intarsjowanych, inkrustowanych z dekoracją malarską, snycerka, wykańczanie politurą. Wśród naszych realizacji znajdują się meble z Muzeum Zegarów z Jędrzejowa, z zamków Ehreshoven, Herrnstein, Melschede, Dankern, Muddersheim, Willebadessen oraz setki indywidualnych klientów.

Kategoria: Renowacja Mebli

AUTO FULL SERWIS Roman Łysak

ADRES: ul. Podlesie 16 B, 25-108 Kielce

Telefon: 413613743

Lakiernictwo-blacharstwo

Kategoria: Lakiernicy i Blacharze

AUTO-NAPRAWA mgr inż. Roman Parlak

ADRES: ul. Peryferyjna 7, 25-562 Kielce

Telefon: 413340034

Mechanika samochodowa Elektromechanika

Kategoria: Mechanicy

Bake a Cake

ADRES: ul. Duża 9

Telefon: 602882858

Pracownia wypieków najwyższej jakości, wykonanych z pasją i miłością do pieczenia

Kategoria: Cukiernicy i Piekarze

BEAUTY BAR-BER BY MATEUSZ KLIMEK

ADRES: ul. 1 Maja 72, 25-511 Kielce

Telefon: 881250850

Usługi fryzjerskie

Kategoria: Fryzjerzy

CARMAX Auto Serwis

ADRES: ul. Rolna 8 ( wjazd z ul. Edwarda Taylora )

Telefon: 794566599

Zajmujemy się szeroko pojętą mechaniką samochodową wykonując również ambitne naprawy związane z generalnymi remontami silników. Specjalizujemy sie w ustawianiu geometrii kół, naprawie i obsłudze klimatyzacji. Serwis CARMAX powstał w 2011 roku. W obecnej lokalizacji działamy od początku 2018 roku.

Kategoria: Mechanicy

CITY-BIKE Krzysztof Dodot

ADRES: ul. Pakosz 25, 25-040 Kielce

Telefon: 791360169

Mechanika pojazdowa

Kategoria: Mechanicy

Cukiernia "Świat Słodyczy"

ADRES: ul.Paderewskiego 34, 25-000 Kielce

Telefon: 413452567

Pachnąca świeżymi wypiekami, zachęcająca od progu ciepłą, rodzinną atmosferą i smakowitym wyglądem wyjątkowych ciast i deserów... Cukiernia Świat Słodyczy w Kielcach to miejsce niezwykle przyjazne klientowi i doskonale znane lokalnej społeczności, od lat cieszące się jej niesłabnącym uznaniem. Początki firmy sięgają lat 80-tych. Dobrą sławę cukiernia zyskała jeszcze pod szyldem "Sołtyki", gdy znajdowała się na kieleckim Rynku. Od 2010 roku działa pod aktualną nazwą w samym centrum Kielc, przy ulicy Paderewskiego 34. Jej właścicielka Iwona Wójcik pasją do cukiernictwa zachłysnęła się od mamy, Katarzyny Sajeckiej, poprzedniej właścicielki wyjątkowej manufaktury. Czym jedna sobie serca klientów? Dopracowanym w każdym detalu smakiem i wyglądem słodkości. Wykwalifikowany zespół cukierników Świata Słodyczy bazuje na tradycyjnych recepturach, wyłącznie świeżych i najwyższej jakości składnikach. Oferta cukierni jest niezwykle bogata - znajdują się w niej zarówno domowe, dobrze znane puszyste serniki, bogato wypełnione bakaliami makowce, mięciutkie drożdżówki, jak i całkiem nowoczesne, fantazyjne i wyszukane torty pralinowe, fit desery, owocowe koktajle. Klienci mogą liczyć na łakocie w każdej postaci na każdą okazję, a także indywidualne traktowanie, które dla całego zespołu Świata Słodyczy jest zawsze najważniejsze. Cukiernia znana jest z tego, że do swoich słodkości używa tylko naturalnych składników i recznie robionych półproduktów. Atutem naszej cukierni jest nowocześnie wyposażona pracownia produkcyjna, która znajduje się miejscu sprzedaży naszych wyrobów, dzięki której gwarantujemy zakup jeszcze ciepłych pachnących słodkości. Cukiernia znajduje się w eleganckim, urządzonym w stylu lat 20' lokalu. Dla gości przygotowano przytulne stoliki i wygodne loże, przy których można zjeść smakowite ciasto czy napić się aromatycznej kawy. Lokal przystosowany jest także do potrzeb osób niepełnosprawnych. W ciepłe dni cukiernia zaprasza także do klimatycznego zadaszonego letniego ogródka.

Kategoria: Cukiernicy i Piekarze

DMS Serwis Michał Surowiec

ADRES: ul. Malików 58B, 25-639 Kielce

Telefon: 733329350

DMS Serwis - Wulkanizacja & Auto naprawa

Kategoria: Mechanicy

ELLIZA MODNIARSTWO

ADRES: ul. Duża 1, Kielce

Telefon: 608386417

Pracownia ELLIZA MODNIARSTWO mieści się przy ul.Dużej 1 i działa od 2010 roku. Pod tym adresem od pokoleń wyrabiano kapelusze a stare fotografie ul. Dużej dowodzą że historia tego miejsca sięga początku dwudziestego wieku.Od 1946 roku zakład był własnością rodziny państwa Tetelów którzy prowadzili go przez dwa pokolenia. W 1993 roku rozpoczęłam tutaj praktyczną naukę w zawodzie modystka i po 3 latach zdałam egzamin czeladniczy w Izbie Rzemieślniczej w Kielcach. W kolejnych latach kontynuowałam tu pracę i dziesięć lat temu przejęłam wraz z mężem to miejsce od odchodzących na emeryturę właścicieli. W pracowni zajmujemy się ręcznym wyrobem kapeluszy filcowych. Wykorzystujemy do tego celu półfabrykaty takie jak stożki i kapliny filcowe wykonane z naturalnych surowców takich jak wełna owcza lub sierść królicza. Poza tym projektujemy i tworzymy toczki filcowe oraz sizalowe, fascynatory, stroiki ślubne a także wianki i dodatki komunijne. W naszej ofercie znajduje się też duży wybór ubranek i wszelkich dodatków do chrztu. Zajmujemy się też renowacją starych i podniszczonych kapeluszy które po takim zabiegu odzyskują swój dawny blask. Jeśli oferta gotowych nakryć głowy którą mamy w danym momencie dostępną w sprzedaży nie spełnia oczekiwań klienta, każdy może zamówić u nas wykonanie kapelusza według swoich preferencji. Staram się wtedy z dużą dbałością i starannością dopasować rodzaj i kolor nakrycia głowy do danej osoby. Wielokrotnie zdarzają mi się specjalne zamówienia na kapelusze do teatrów, na pokazy oraz wystawy. Wówczas takie kapelusze wyróżniają się niecodzienną formą i kształtem a wykonując takie zlecenia muszę wykazać się kreatywnością i pomysłowością. Zawód modystki jest obecnie zawodem niszowym i z wiadomości jakie posiadam wynika że w skali całego kraju jest nas naprawdę niewiele. Pewnie jestem jedną z najmłodszych modystek w Polsce co pokazuje że rzemiosło to wymiera.

Kategoria: Krawcy i Modyści

FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA "CAR-RYS"

ADRES: ul. Górników Staszicowskich 18, 25-804 Kielce

Telefon: 413464627

Mechanika samochodowa, motocyklowa Elektromechanika samochodowa

Kategoria: Mechanicy

Gabinet kosmetyczny Bella Ragazza

ADRES: Ul. Jagiellońska 60 b, 25-734 Kielce

Telefon: 667259564

Kategoria: Kosmetyczki

Gola Optyk

ADRES: Kielce Ul. Wspólna 1

Telefon: 503771509

Dbamy o jakość wiszenia naszych Klientów. Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w branży optycznej . Badamy ostrość widzenia i pomagamy w wyborze opraw , jak i soczewek okularowych. Jesteśmy profesjonalistami.

Kategoria: Optycy

INGA Studio Fryzur Inga Ozimina

ADRES: ul. Warszawska 34 A/2, 25-312 Kielce

Telefon: 600460590

Usługi fryzjerskie

Kategoria: Fryzjerzy

JACHRA S.C. ZAKŁAD NAPRAWY SAMOCHODÓW Jarosław Chrabąszcz, Maciej Chrabąszcz

ADRES: ul. Batalionów Chłopskich 147, 25-671 Kielce

Telefon: 413457293

Elektromechanika pojazdowa Mechanika pojazdowa Specjalizacja: VOLVO, OPEL i Busy

Kategoria: Mechanicy

Jubiler Lenartowicz - Zinari.pl

ADRES: ul.Wiśniowa 3 pawilny handlowe

Telefon: 508237305

Sprzedaż biżuterii złotej i srebrnej , wymiana starej biżuterii na nową , naprawa biżuterii , skup złota i srebra.

Kategoria: Jubilerzy i Złotnicy

Kings Barber Shop-Salon fryzjerski męski

ADRES: Kielce Ul. Mała 2

Telefon: 668539185

Zapraszam wszystkich panów na strzyżenie włosów i brody do Kings Barber w miłej atmosferze ,która uważam jest bardzo ważna.

Kategoria: Fryzjerzy

Kwiaciarnia Bierz go Bukiet Michał Mitręga

ADRES: ul. św. Leonarda 11

Telefon: 605589689

FACECI KWIACIARZE #silniwkwiaty Tworzymy rzeczy w dobrym guście. Scenografie, aranżacje ślubne, dekoracje, bukiety, boxy kwiatowe. Współpracujemy z naturą. M&M

Kategoria: Kwiaciarnie

MECHANIKA POJAZDOWA Marcin Stożek

ADRES: ul. Sukowska 22, 25-146 Kielce

Telefon: 609734998

Mechanika pojazdowa

Kategoria: Mechanicy

Mobile System Zbigniew Grabda

ADRES: Jana Pawła II 19, 25-025 Kielce

Telefon: 669161666

Naprawa telefonów komórkowych, smartfonów i laptopów. Wymiany wyświetlaczy. Kopiowanie/zgrywanie danych, odzyskiwanie skasowanych danych. Kopiowanie VHS na DVD/pendrive.

Kategoria: Naprawa AGD i Elektroniki

Montaż anten Kielce

ADRES: Kielce Jagiellońska 35

Telefon: 661393381

Zajmujemy się instalacją anten satelitarnych oraz naziemnej telewizji DVB-T. Jeśli nie odbieramy napisz sms oddzwonimy :) Tel 736~000~832 Kilka powodów, dlaczego warto nas wybrać: - ustawienie dowolnego satelity - konkurencyjne ceny - profesjonalny sprzęt Oferujemy: W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo: • montaż anten telewizji satelitarnej • montaż anten naziemnych DVB-T • Precyzyjne ustawianie anten satelitarnych i DVB-T • montowanie/wieszanie telewizorów wszystkich typów oraz rozmiarów Zapewniamy wszystkie potrzebne do wykonania usługi materiały (m.in. anteny, dekodery, kable, osprzęt) – zawsze w atrakcyjnych cenach Ustawienie Anteny na terenie Kielc 50zł najtaniej!!! Montaż anteny od 80zł najtaniej Dojazd poza Kielcami dodatkowa opłata Zapraszamy  

Kategoria: Naprawa AGD i Elektroniki

MOTO CENTER hurtownia akumulatorów

ADRES: ul. Batalionów Chłopskich 123, Kielce

Telefon: 535060605

Firma Moto Center specjalizuje się w obszarze akumulatorów samochodowych. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór akumulatorów dostosowanych do różnych marek i modeli pojazdów, obejmując akumulatory zarówno do samochodów, jak i motocykli. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie akumulatorów, oferując profesjonalne doradztwo klientom w doborze idealnych produktów. Dodatkowo prowadzimy skup akumulatorów, umożliwiając klientom łatwe pozbycie się starych baterii. W Moto Center dbamy o pełne zadowolenie klientów, oferując nie tylko wysokiej jakości akumulatory marek takich jak Centra, Varta, Jenox, Dynamic, Master i Moll, ale również świadcząc usługi dodatkowe. Nasza firma wyróżnia się darmowym sprawdzaniem stanu akumulatorów oraz profesjonalną wymianą starych baterii na nowe. Wspieramy klientów także w obszarze olejów samochodowych i przemysłowych, prezentując szeroki asortyment wysokiej jakości produktów. Jednym z unikalnych elementów naszej oferty jest również usługa regeneracji akumulatorów. Dzięki niej zapewniamy klientom możliwość przedłużenia życia ich akumulatorów, co przekłada się na oszczędności finansowe. Działamy z pasją i zaangażowaniem, stawiając na innowacyjne rozwiązania w dziedzinie akumulatorów. Jeśli szukasz profesjonalnego partnera w Kielcach do obsługi akumulatorów samochodowych, regeneracji akumulatorów czy skupu baterii, Moto Center to odpowiedni wybór. Działamy z myślą o satysfakcji klientów, oferując kompleksowe usługi z zakresu akumulatorów i pokrewnych produktów. Skorzystaj z naszej bogatej oferty i doświadczenia, aby zadbać o sprawność i niezawodność energii w Twoim pojeździe.

Kategoria: Mechanicy

Odie Studio Psich Fryzur

ADRES: Kielce, ul Strasza 32

Telefon: 500155002

Jako dziecko marzyłam o pracy ze zwierzętami. Wprawdzie nie zostałam weterynarzem, ale marzenie spełniło się poprzez zawód groomera. Z powodzeniem realizuję się jako fryzjer zwierząt. Praca sprawia mi przyjemność i napawa dumą.

Kategoria: Inne

Optyka Paweł Poloczek

ADRES: ul. Mała 14 25-012 Kielce

Telefon: 413444701

Pracownia optyki okularowej, badanie wzroku, salon sprzedaży opraw okularowych, w stałej ofercie ponad pięćset wzorów. Soczewki kontaktowe oraz płyny i akcesoria do pielęgnacji.

Kategoria: Optycy

P.H.Dorex Krzysztof Bator Zaklad Parasolniczy

ADRES: Kielce, ul 1 Maja 56

Telefon: 511277744

Kategoria: Inne

P.P.H.U.DOBER Sebastian Węgrzyn

ADRES: ul. Wojska Polskiego 182, 25-204 Kielce

Telefon: 790780896

DOBER od ponad 12 lat świadczymy usługi w zakresie kompleksowej naprawy oraz diagnostyki samochodów wszystkich marek. Nasze długoletnie doświadczenie gwarantuje iż Państwa oczekiwania zostaną spełnione z należytą dbałością o każdy szczegół, a nasze bardzo rozbudowane zaplecza diagnostyczne, lakiernicze oraz mechaniczne pozwolą usunąć usterkę w możliwie najkrótszym czasie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie likwidacji szkód, pracujemy na oprogramowaniu AUDATEX, posiadamy również specjalistyczne urządzenia do pomiaru grubości lakieru, oraz nowoczesne aparaty do wykonywania zdjęć przyjmowanych pojazdów. Aby usprawnić naszą współpracę nasza firma zakupiła odpowiednie skanery oraz zbudowała nowoczesny system teleinformatyczny dzięki któremu jesteśmy w stanie jeszcze szybciej dostarczać niezbędne dokumenty oraz fotografie do Państwa. W celu zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług uruchomiliśmy wypożyczalnię samochodów, dzięki czemu nasi klienci otrzymują auto zastępcze na czas naprawy swojego samochodu. Nasza wypożyczalnia samochodów współpracuje z dużymi znanymi markami takimi jak PZU, PZ MOT, POL ASSISTANCE, MONDIAL ASSISTANCE. W naszej ofercie posiadamy ponad 50 marek nowoczesnych samochodów. Auta serwisowane są w naszym serwisie, dlatego cechują się dużą niezawodnością. Nasza firma każdego roku podnosi standardy wprowadzając nowoczesne rozwiązania. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu osiągamy znaczące sukcesy na rynku świętokrzyskim oraz ogólnopolskim. W obecnej chwili nasza firma przygotowuje się do uruchomienia Stacji Kontroli Pojazdów. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zespół DOBER

Kategoria: Mechanicy

Piekarnia R.Dobrowolski

ADRES: ul. 1-go Maja 86B, 25-511 Kielce

Telefon: 504085464

Rzemieślnicza, rodzinna piekarnia działająca nieprzerwanie od 1946 roku, prowadzona przez trzecie pokolenie mistrzów piekarnictwa, dla których praca stała się pasją. W piekarni wypieka się pieczywo według receptur naszego dziadka Edwarda Stasińskiego (założyciela piekarni) - niezmienionych od 75-lat.

Kategoria: Cukiernicy i Piekarze

POBS investment

ADRES: Cedzyna 166d, 25-900 Kielce

Telefon: 884656465

Stolarstwo z 25 letnim stażem

Kategoria: Stolarze

Pracownia Zduńsko Kamieniarska Dariusz Brzezicki

ADRES: Batalionów Chłopskich 128

Telefon: 606282736

Nasza pracownia jest owocem pasji jakimi są zduństwo i kamieniarstwo, a każdy projekt jest niepowtarzalny i oryginalny. Dajemy wam ciepło w domach już od 1996 roku. Dariusz Brzezicki to mistrz zdun, zajmujący się tworzeniem piecy i kuchni kaflowych, kominków czy piecy chlebowych.

Kategoria: Inne

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "REGIA-HURT"

ADRES: ul. Bukowa 17, 25-542 Kielce

Telefon: 413435058

Usługi elektryczne

Kategoria: Elektrycy

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "DZIEJAK" s.c.

ADRES: ul. Wrzosowa 90, 25-212 Kielce

Telefon: 602571284

Wykonywanie instalacji elektrycznych oraz teletechnicznych

Kategoria: Elektrycy

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "LETEK AUTO SERWIS" Jerzy Łętek

ADRES: ul. Zagórska 199 A, 25-346 Kielce

Telefon: 509799655

Naprawa pojazdów samochodowych: - mechanika kompleksowa; - diagnostyka komputerowa; - wulkanizacja, serwis opon; - klimatyzacja; - naprawa silników, skrzyni biegów, tylnych mostów; Naprawy wykonujemy szybko i solidnie

Kategoria: Mechanicy

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "MAX-BUD I" Paweł Kruk

ADRES: ul. Zbożowa 2A, 25-416 Kielce

Telefon: 606805143

Wykonujemy usługi ogólnobudowlane: wykończeniowe, murarskie, docieplenia

Kategoria: Inne

PUH SUBTIL Magdalena Boksińska

ADRES: Plac Wolności 9, 25-365 Kielce

Telefon: 600947158

Usługi fryzjerskie

Kategoria: Fryzjerzy

PUH SUBTIL Magdalena Boksińska

ADRES: Plac Wolności 9, 25-365 Kielce

Telefon: 600947158

Usługi fryzjerskie

Kategoria: Fryzjerzy

Ramka Studio Oprawy Obrazów

ADRES: ul. Chęcińska 6, 25-020 Kielce

Telefon: 606348909

Oprawiamy obrazy olejne, pastele, akwarele, plakaty, reprodukcje, zdjęcia, dyplomy, hafty , lustra oraz przedmioty trójwymiarowe. Naciągamy obrazy na krosna malarskie. Wykonujemy różnego rodzaju oprawy od standardowych , z kartonem passe-partout pojedynczym i wielokrotnym (również do obrazów olejnych), z wewnętrzną listwą (tzw. slipem), pomiędzy dwie szyby. Najdłużej istniejący i działający zakład oprawy obrazów w Kielcach

Kategoria: Oprawa obrazów

SALON FRYZJERSKI "NINA"

ADRES: ul. Konopnickiej 5, 25-406 Kielce

Telefon: 512265101

Usługi fryzjerskie

Kategoria: Fryzjerzy

SALON Fryzjersko - Kosmetyczny Danuta Wawszczyk

ADRES: ul. Sienkiewicza 40, Kielce

Telefon: 413680913

Usługi fryzjerskie

Kategoria: Fryzjerzy

StaluniaMeble

ADRES: ul. Karola Henryka Kadena 4, 25-802 Kielce

Telefon: 531392015

Od ponad 20 lat wykonujemy dla Was meble na wymiar. Nasza firma powstała z pasji tworzenia oraz dzielenia się wygodnymi i funkcjonalnymi rozwiązaniami, jakie stosujemy w produkowanych meblach na wymiar. Zaprojektujemy meble do każdego pomieszczenia w Twoim domu tak, aby były idealnie dopasowane do wnętrza i gwarantowały wygodę użytkowania.

Kategoria: Stolarze

Stolarnia Kalinowa KLIMCZAK PAWEŁ

ADRES: ul. Kalinowa 36, 25-148 Kielce

Telefon: 503101086

Wykonujemy prace stolarskie w bardzo szerokim zakresie z różnego rodzaju drewna, płyt laminowanych oraz MDF. Nasze produkty to także indywidualne realizacje, dostosowane do potrzeb i wymagań każdego klienta.

Kategoria: Stolarze

STREFA WŁOSA SALON FRYZJERSKI Marzena Koprowska

ADRES: ul. Śniadeckich 3, 25-366 Kielce

Telefon: 728925535

Usługi fryzjerskie

Kategoria: Fryzjerzy

Studio Foto - Atelier i Laboratorium fotograficzne

ADRES: ul. Stanisława Konarskiego 3, 25-340 Kielce

Telefon: 413444662

Od roku 1977. Profesjonalny portret studyjny Zdjęcia na płótnie Fotografia dokumentowa Renowacja i retusz zdjęć Skanowanie poklatkowe taśm filmowych 8mm i Super8 Reprodukcje Prace reklamowe Zdjęcia amatorskie

Kategoria: Fotografowie

plik foto id: 1406292722